uvodka

Nejčastější problémy s pračkou

Posted in Dům a zahrada.

Washing Machine, Laundry, Tumble Drier, Housework

Uvažujete o nákupu pračky levně? Nechcete zbytečně investovat do dražších modelů, které se stejně mohou za několik měsíců rozbít a bude potřeba koupit pračku novou. U většiny závad nezáleží na ceně nebo značce pračky. Důležité je nezanedbat údržbu pračky! V tomto článku se dozvíte o nejčastějších problémech, které mohou u praček nastat.

Toaletní stolky z bazaru? Až jako poslední možnost.

Posted in Dům a zahrada.

Znáte to, dámy. Potřebujete se ráno rychle namalovat, ale vk oupelně se někdo sprchuje a zrcadlo na telefonu prostě nestačí. Už jste přemýšlely o tom, že byste si pořídily toaletní stolky, jako mají herečky v Hollywoodu nebo filmové princezny? Možná už jste si nějaké dokonce hledaly, ale odradila vás cena. Toaletní stolky pořídíte i levně, stačí chvíli hledat. A hlavně se vyhnout bazarům. Chcete vědět proč?

toaletní stolek se zrcadlem

Domácí oáza klidu uprostřed vaší zahrady

Posted in Dům a zahrada.

Chodíte domů z práce unavení a bez špetky energie? Trápí vás bolesti zad, nespavost nebo jste dlouhodobě ve stresu? Vytvořte si u vás doma na zahradě oázu klidu a zbavte se všech svých neduhů. Ptáte se, jak? Pořiďte si unikátní kanadskou zahradní vířivku. Z vaší zahrady se tak stane ideální místo pro odpočinek, relax i setkávání s nejbližšími. Díky možnosti výběru barvy skořepiny i kabinetu vířivka zapadne do vašeho exteriéru jako ulitá.

venkonví vířivka