uvodka

Toaletní stolky z bazaru? Až jako poslední možnost.

Posted in Dům a zahrada.

Znáte to, dámy. Potřebujete se ráno rychle namalovat, ale vk oupelně se někdo sprchuje a zrcadlo na telefonu prostě nestačí. Už jste přemýšlely o tom, že byste si pořídily toaletní stolky, jako mají herečky v Hollywoodu nebo filmové princezny? Možná už jste si nějaké dokonce hledaly, ale odradila vás cena. Toaletní stolky pořídíte i levně, stačí chvíli hledat. A hlavně se vyhnout bazarům. Chcete vědět proč?

704 toaletni-stolek-omega-se-zrcadlem-a-taburetem

Proč se vyhnout bazarům


Nechápejte nás špatně, bazary jsou skvělá věc. Levně na nich seženete oblečení i nábytek, zamezíte zbytečnému kupování nových věcí a občas se vám podaří narazit na opravdu pěkné kousky. U toaletních stolků se možná budete chtít bazarům vyhnout. Zde je pár důvodů:

  • zrcadlo: máte dostatečnou důvěru v člověka, který vám stůl pošle? Víte, že bude schopen jej zabalit tak, aby zrcadlo nepřišlo k úrazu? Pokud se pro něj nemůžete dojet samy, rozhodně bychom to neriskovali.
  • balení: toaletní stolek je poměrně velký kus nábytku a na takové je potřeba spousta balícího materiálu. Ve výsledku byste tak to, co ušetříte na toaletním stolku, mohly utratit na balném a poštovném.
  • risk: samozřejmě u bazarů nikdy nevíte, co vlastně kupujete.

Kde tedy toaletní stolek koupit?

Levně toaletní stolky seženete poměrně jednoduše na internetových obchodech, které vám ušetří spoustu starostí s dopravou a také tím, že budete vědět, co dostanete. Toaletní stolky se zrcadlem koupíte například v obchodě www.nabytek-trend.cz

 

Chci, aby můj stolek byl něco extra

Nemůžete levně sehnat stolek, který by přesně splňoval vaše požadavky na styl, dekorace a podobně? Nenechte se odradit! Dekorování je ta největší zábava, tedy hned po skládání. Na svůj nový stolek si můžete pověsit světýlka, fotky s přáteli a teď ve vánočním období třeba řetězy a baňky.

Doplňky k toaletním stolkům

Toaletní stolky by nebyly to pravé bez doplňků. Rozhodně potřebujete židli. Praktické jsou také šperkovnice a organizátory na malovátka. Nic jiného už doma potřebovat nebudete.