uvodka

Galvanické zinkování a niklování Zlín

Posted in Firmy.

Před každým natíráním je nutné stávající povrch perfektně očistit a odmastit. Mnohdy se však nechceme spokojit s antikorozními účiky barvy, proto volíme ještě "mezivrstvu", která se nanáší přímo na kov. Bohužel se však nejedná o základní barvu, ale mikro vrstvu dalšího kovu, čím se zlepší vlastnosti půvdního materiálu. Tento proces se nazývá galvanické zinkování o kterém si dnes něco řekneme.

galvanické zinkování

Toaletní stolky z bazaru? Až jako poslední možnost.

Posted in Dům a zahrada.

Znáte to, dámy. Potřebujete se ráno rychle namalovat, ale vk oupelně se někdo sprchuje a zrcadlo na telefonu prostě nestačí. Už jste přemýšlely o tom, že byste si pořídily toaletní stolky, jako mají herečky v Hollywoodu nebo filmové princezny? Možná už jste si nějaké dokonce hledaly, ale odradila vás cena. Toaletní stolky pořídíte i levně, stačí chvíli hledat. A hlavně se vyhnout bazarům. Chcete vědět proč?

toaletní stolek se zrcadlem

Návod na použitie dverí

Posted in Průmysl.

Už ste niekedy dostali taký ten mentálny blok, pri ktorom zabudnete aj tak bežné veci ako svoj vlastný podpis alebo ako sa vlastne otvárajú dvere? My ho dostávame až moc často, takže sme si radšej spísali malý návod na to, ako sa dvere otvárajú. A pretože nedááv zmysel, aby sme aj ho nechávali pre seba, môžete si ho prečítať aj vy. Možno sa niekedy bude hodiť.

automaticke dvere

Průmyslová vzduchotechnika TIGEMMA

Posted in Firmy.

Vzduchotechnika a klimatizace poznáte, jaký je v tom rozdíl? Pravděpodobně asi správně tušíte, že obě věci mají, co dočinění se vzduchem. Ano, nezbývá než souhlasit, ale pojďme se podívat do detailu, co se skrývá pod pojmem průmyslová filtrace vzduchu a co klimatizace.