uvodka

Investiční diamanty jsou zaručeným ziskem

Posted in Finance & účetnictví.

investiční diamanty

Investiční diamanty představují z dlouhodobého hlediska poměrně výhodnou a výnosnou investici. Nicméně je nezbytné počítat alespoň s pětiletým obdobím, aby měl investice do diamantů smysl. Pakliže uvažujete nad investičními diamanty, musíte počítat s tím, že peníze investované do drahých kamenů se vám alespoň na pět let zmrazí. V následujících řádcích si prozradíme, jak vybrat diamant i správného prodejce.

Jak vybrat investiční diamant?

Vybrat vhodné investiční diamanty je nelehký úkol. Diamanty se honosí přívlastkem investiční v případě, že jsou kameny v barvě D-F a čistotě IF-VSI. Jestliže se brousí na váhu se zachováním kvality hmoty, kvalita brusu nemusí být precizní. Dalším faktorem při výběru je certifikace.

Obraťte se na odborníky

V první řadě byste se měli rozmyslet, zda chcete investovat do jednoho velkého kamene či do několika menších. Neorientujete-li se v tomto segmentu, doporučujeme obrátit se na odborníky. Aktuální ceny jsou uvedeny v celosvětově uznávaném a týdně aktualizovaném ceníku RAPAPORT, do něhož mají přístup pouze registrovaní uživatelé. Avšak prodávající vám ceny rád sdělí.

investicni diamanty

Pokud chcete uložit své úspory do investičních diamantů, dovolujeme si vám představit portál Zlato-slitky-mince.cz, který je pod záštitou Ing. Jana Zimmermanna. Produktové portfolio zahrnuje nejen investiční diamanty, ale také investiční zlato a stříbro. V posledních letech je velmi populární také investiční platina, kterou na portálu můžete také zakoupit.

Odborník Ing. Jan Zimmermann vám poradí s výběrem vhodných prostředků a informuje vás o všem, co budete chtít vědět z oblasti investování. Budete nadmíru spokojeni s individuálním a profesionálním přístupem ze strany tohoto specialisty.