uvodka

Dotace na radary

Posted in Finance & účetnictví.

V dnešní době jsou rychlostní radary instalovány na začátcích měst a obcí, kde upozorňují řidiče, že mají zpomalovat. Rozšíření těchto zařízení má na svědomí především to, že města dostávají na radary dotace. Spousta řidičů se obává změření rychlosti policejním radarem a následné pokuty. Pokud ukážete řidičům jejich rychlost na velkém radaru, usměrníte tak jejich jízdu, i přesto, že údaje na radaru nikdo nekontroluje.

Herní automaty VHP

Posted in Finance & účetnictví.

Při návštěvě kasina, herny či jiného zařízení, kde mnozí z nás čas od času stráví noc, přijde vhod zábava s možností si přivydělat. Za povšimnutí stojí výherní hrací přístroje, obecně označovány jako vhp. Nejčastěji se jedná o elektronické zařízení, zpravidla nainstalované do vysoké stojící skříně s displejem a ovládacími prvky. Tyto přístroje poskytují možnost zkusit si kapku hazardu a vydělat si peněžní obnos, který určitě každému přijde vhod. Za zmínku stojí, že existuje mnoho druhů výherních hracích přístrojů. Některé jsou ideální pro nízké sázky a naopak jsou automaty se speciálním výherním jackpotem.

Půjčky bez registru - Dům dluhů

Posted in Finance & účetnictví.

Rozhodli jste, že začnete realizovat své dlouholeté plány? Chcete si koupit nové vybavení do domácnosti, nebo se chcete vydat na luxusní dovolenou do zahraničí? Nemáte ale našetřený dostatek svých vlastních peněžních prostředků? Pak nezoufejte, protože se vám nabízí půjčky bez registru, které jsou vhodné pro všechny žadatele, jež mají záznam v centrálním registru dlužníků. Do registru dlužníků se dostane každý klient, který měl či má problém se splácením svých závazků.

Další články...