uvodka

Bešeňová – relaxujte a odpočívejte!

Posted in Cestování.

ubytování Bešeňová

Bešeňová je slovenská obec, která se rozprostírá na břehu řeky Váh. Patří k nejnavštěvovanějším turistickým destinacím na Slovensku. Nezůstávejte pozadu a zavítejte do této krásné lokality. Najděte si ubytování v Bešeňové a zůstaňte zde několik dní. Pojďme se podívat, jaká jsou hlavní lákadla této obce.

Samotnou Bešeňovou obývá asi 400 obyvatel, ale obec je populární hlavně díky termálnímu koupališti s léčivou vodou. Z hloubky 1987 metrů vyvěrají léčivé prameny s teplotou až 60,5 °C. Jedná se o nejvíce železitou vodu na celém Slovensku. Tato voda je účinná při léčbě pohybového a dýchacího ústrojí, urologických a ženských problémů a v neposlední řadě by do Bešeňové měli zavítat lidé s kosmetickými problémy.

Moderní areál koupaliště

Koupaliště disponuje mnoha otevřenými i krytými bazény a nabízí se vám pestrá škála služeb. Areál je tvořen celkem 13 bazény, přičemž 9 z nich jsou vnější a 4 vnitřní. Z toho jsou 3 bazény vyhřívané – plavecký bazén s toboganem, sedací bazén a dětský bazén. Teplota vody se pohybuje v rozmezí od 24 do 39 °C. Pokud jedete do Bešeňové hlavně kvůli geotermální vodě, potom ji najdete v 8 bazénech.

Najděte si vhodné ubytování Bešeňová a zůstaňte v moderně se rozvíjejících lázních několik dní. Dopřejte si zasloužení relax a odpočinek.

Regenerujte své tělo

Pokud míříte do Bešeňové na prodloužený víkend s vizí odpočinku, určitě vás potěší přítomnost Relax centra. Svěříte se do rukou odborníků. Čekají na vás různé typy masáží – klasická, reflexní, medová, sportovní i lymfodrenážní. Zajít si můžete také do fitness centra, solária či na rašelinové zábavy. Na své si přijde každý.

Ubytování Bešeňová nabízí v hotelech, penzionech, apartmánech i horských chatkách. Najděte si ubytování, které budou odpovídat vašim požadavkům. A užijte si pohádkovou dovolenou v jedné z nejkrásnějších lokalit Slovenska.