uvodka

Oblečení bez značky: šetříte peněženku a dostáváte stejnou kvalitu

Posted in Oblečení a doplňky.

Koupit si dnes v některých obchodech oblečení pomalu znamená vzít si na něj úvěr. Některé značky jsou až neuvěřitelně drahé, a přitom to není vůbec potřeba. Jejich kvalita, alespoň co se týče zpracování, je většinou na vynikající úrovni, ale se střihem to už často tak slavné není.

121 08 200 F 2017 01


V případě, že nechcete za své oblečení vyhazovat příliš mnoho a nevadí vám, že nebudete na sobě mít logo známé oděvní firmy, určitě se dokážete spokojit i s neznačkovými šaty, které jsou na tom, co se modernosti střihu prakticky stejně, o kvalitě ani nemluvě. Jiná je v tomto případě hlavně cena, která je až o 90 % nižší než u konkurence. Takový nákup už stojí za zvážení.

Oblečete se celí


Nemusíte se obávat, že v rámci bez brandového oblečení si můžete pořídit maximálně tak nějaké to triko a možná mikinu. Chcete-li se obléct kompletně, klidně to můžete udělat za desetinu ceny co ve standardním obchodě se značkovým oblečením.
Součástí nabídky jsou tak i slušivé čepice, hřejivé zimní bundy nebo praktické kalhoty pro běžné nošení i do tělocvičny. Velice oblíbené jsou i stylové šály nebo nákrčníky, které v zimě jistě dokážete do sytosti využít.
A aby vám během zimních mrazů nemrzly ruce, klidně si rovnou můžete nechat přibalit i teplé rukavice. Některé modely jsou vhodné i pro práci s mobilním telefonem, respektive tabletem, takže si je nebudete muset sundávat pokaždé, když budete chtít třeba vytočit číslo.

Klasické baťůžky i batůžky pro notebooky

Pokud máte doma laptop, který musíte ať už z pracovních, nebo ze studijních důvodů, pořád nosit mimo svůj domov, jistě oceníte možnost pořídit si velice levně některý ze speciálních batohů na notebooky, které jsou určeny nejen pro počítače, ale můžete v nich přenášet prakticky cokoliv, co se do nich vleze a co unesete.
Opět samozřejmě platí, že se nejedná o značkové batohy, ale vzhledem k tomu, že je na první ani druhou dobrou od značkových výrobků nerozeznáte, vzhledem k exkluzivním cenám není opravdu co řešit.